Jännää (Danske Bank)

Ei toiminut maksupääte eikä kutsunappi. Syksyllä muuttavat pienempiin tiloihin.
7496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lopun edellä tuntuu olevan. Onneksi Osuuspankki pelittää.

Äänestä

Minä siirsin mammonat Osuuspankkiin eikä ole harmittanut.

Äänestä

Entäs Saksan pankit?

Äänestä

Danske Bankin verkkopankki toimii.
Kokeilin verkkopankkia myös ipadilla syrjäkylällä ja
ko. verkkopankki vaikutti tosi hyvältä.

Äänestä
  • Tarkoitin pankin omaa päätettä eteisessä. Sen jos saat toimimaan niin nörtti oot.

    Äänestä

kyllä maailma voi huonosti jos ei pankitkaan pärjää.

Äänestä

nam

Äänestä

Kommentoi aloitusta


The End kirjoitti:

Ei toiminut maksupääte eikä kutsunappi. Syksyllä muuttavat pienempiin tiloihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu