Luin tässä taannoin jostain lehdestä että Catherinen nenä on halutuin malli naisilla plastiikkakirurgisissa nenäleikkauksissa, en muista missä maassa, olisko sitten briteissä, ei luulis mikään yleismaailmallinen ihannoinnin kohde olevan. Tokko jenkeissäkään:/
En kyllä taatusti haluaisi moista mottinenää. Ruma hyppyrimotikka nenänpää. Jos menisin nenäleikkaukseen nenääni muokkauttamaan, niin kyllä sen nyt ainakin suora pitäis olla, vaikkei muita vaatimuksia.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288577339138.html
En kyllä taatusti haluaisi moista mottinenää. Ruma hyppyrimotikka nenänpää. Jos menisin nenäleikkaukseen nenääni muokkauttamaan, niin kyllä sen nyt ainakin suora pitäis olla, vaikkei muita vaatimuksia.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288577339138.html
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siis jenkkinaiset haluavat samanlaisen nenän. Enpä olis uskonut. Löysin lehtijutun.
http://www.iltalehti.fi/kauneuskirurgia/2013031516789584_kf.shtml
Catherine on kaunis ja elegantti nainen, eikä minusta hänen nenässään ole mitään vikaa. Miettikää nyt vaikkapa persujen Timo Soinin nenää! Kyllä Catherinen nenä voittaa mennen tullen meidän suomalaisten perunanenät!
Oletko edes katsonut aloituksen linkkiä? Kyllä varsinainen motikka on Catherinen nenänpää. Vertaa Williamin nenänpäähän. Kyllä huomaa että William on kuninkaallista sukua ja Catherinen maatiainen.
Ihmetellä täytyy että joku menee plastiikkakirurgin vastaanotolle ja pyyttää tuollaisen nenän. Silikoniako siihen nenäpäähän laitetaan täytteeksi vai? Sitähän nyt tungetaan nykyää vähän joka paikkaan, ylä- ja alahuuliin yms.
vaatiiko hyväksyttävä nenä sinisen veren tässä nykymaailmassa ilman että tarvitsee nenäleikkauksella sitä korjata ''kauniimmaksi''? :D
Toivottavasti ei ole tyttö, jolla on isosisänsä Dumbo-korvat ja klyyvari, jonka päässä äidiltäsä peritty motikka.
Ja ne suvun hevoshampaat!