Moikka, oisko kellään tälleen kesällä aikaa ns opettaa mua pelaa black opsia, mulla on tällä hetkellä vaan ykkönen mut ostan kakkosen jossain vaiheessa. Ostin just boksin ja codista tykkään zombien takia, mut aika paljon saa paskaa niskaan ku ei osaa kunnolla pelaa. Jos apua liikenee voin lisäillä kaveriks, mielellään siis ihmisiä jotka oikeesti osaa pelaa
bo1(/bo2) apua
6
217
Vastaukset
- multiplayer bots?
siinä on offline botit, pelaa niitä vastaan, jos auttais. Nosta asetuksista sensitiveä ylemmäs. Pystyt liikuttamaan tähtäintä nopeammin.
- sama tyyppi
harjoitusta vaan. Kyllä se siitä. Opit varmasti.
- WIFIIOPIPELAAxdxd
XDXD jos kerra ette osaa pelaa nii lisäilkää kamuks US_Sotilas_FIN nii autan vähän jos vaan o ps3 Joden ei widdu maGGe
- bo1
miten pystyy pelaa niit botteja vastaan b o 1 ku poistin vahingossa kaikki tiedot pelistä ja sieltä slip greeniistä hävis 4 ylläältä alas??
- lataa patch.
bo1 kirjoitti:
miten pystyy pelaa niit botteja vastaan b o 1 ku poistin vahingossa kaikki tiedot pelistä ja sieltä slip greeniistä hävis 4 ylläältä alas??
lataamalla päivitysksen. Eli kone nettiin ja alat pelaa black opsia. Siinä kun ei alunperin ollut edes mahdollisuutta pelata botteja vastaan.. Ilman nettiä.
- alottaja1
kiitos sulle:) enpä ole enää p*ska
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942523- 187889
- 53723
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119642- 48528
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?12481- 48467
- 54432
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11430