on rauhoittava näky. Tiedän,että kun peppukin on paikalla niin on myös sen kaunis omistajakin.
En tiedä miksi mutta kun ajattelen sua ennenkun meen nukkuun niin mua hymyilyttää. Teit kaiken aina jotenkin niin söpösti. Olet sellainen ihminen jonka kanssa voisin vaan olla,maata tekemättä mitään,ja tuntisin oloni kotoisaksi.
En tiedä miksi mutta kun ajattelen sua ennenkun meen nukkuun niin mua hymyilyttää. Teit kaiken aina jotenkin niin söpösti. Olet sellainen ihminen jonka kanssa voisin vaan olla,maata tekemättä mitään,ja tuntisin oloni kotoisaksi.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Persefriikki :D no offence
Perse on ruma sana käytettäväksi niin lumoavasta asiasta kuin hänen peppu.
Ei, musta tuo oli kauniisti sanottu. En tiedä täällä palstalla sanottuna, mutta noin ajatuksena. Kaikkein parasta, kun vain voi olla toisen lähellä tekemättä mitään. hyvin paljon sisältyy tuohon lauseeseen.
Niin sinunkin peppusi itseasiassa on rauhoittava näky. Kun olet paikalla mun sydän tietää, että peppu hyvin, kaikki hyvin.
tämä nainen eräästä punaisesta miehestä, siis ilman tuota peppuosiota ;)
Niin kotoisalta tuntuu hän...
minäkin ajattelen erästä peppua iltaisin, ennen nukkumaan menoa...mutta se ei rauhoita ;)
Minä taas oon sitä mieltä,että mitä herkull.peppu sitä "aasimpi" tahi vähemmän hyvän näkönen? Ei pahalla,mutta tähän tulokseen oon tullunna...:
juuri julkistettu tutkimus (tai osa sellaisesta), että isopeppuiset ovat älykkäämpiä? kauneus on taas katsoja silmissä, ja vaikeammin mitattavissa.
terveempiä.
Peppuni on vain minun ei kenenkään muun.Aasi oot itse kun tuollaisia
tänne laitat.Mene nyt hyvä ihminen iskemään niitä paremman näkösiä
Kisuja.Niin et taida itsekkään olla mikään Dean Morgan.
Tämän likan peppu ei jaksa liikauttaa lihassäiettäkään tässä kuumuudessa.
Kenenkäs pepusta täällä haaveillaan?;)
Riippuu iästäsi,kuulutko haitariin sen puolesta.?
Mitä merkitystä hänen iällään on sun haaveiden kannalta? Eikö 100 -vuotias voi haaveilla 100 -vuotiaan pepusta, tai vaikka 20 -vuotias 100 -vuotiaan? Enemmän lienee merkitystä sillä minkä ikäisen pepusta sinä haaveilet.
No en kait sun pepusta ainaskaan...:)
tunteet on eriasia kuin teot.
No mistäs tiedät?!
Mitä meidän pitäisi tehdä asian eteen, niin että päästäisiin viettämään yhdessä tuollaista laatuaikaa? Miten saataisiin otettua tunteemme ja toiveemme puheeksi?
Oletko varma, että se olisi yhteistä laatuaikaa aloittajalle ja sinulle?
Vähemmän puhetta ja lähemmäs peput
Oikein mukavasti kuvailtu, taitaa olla herkku. Mun pyllyä purevat vain paarmat, on se tietysti plussan puolella sekin..
Laita vaikka txt ensin, katotaan sitten ;)
Laita itte.
Näytän sulle mun peräreikää, haluutko nähdä?
kö ?
mut nää jutut on ihan p:seestä.
taisi taas olla sellainen rauhallinen hetki eräällä..;)
niitä pitää viettää usein
puhut täyttä paskaa
Eikö olekin ihan kiva.
Kyllä Sinunkin pebasi katseet kestää.... Miten mieluusti sitä tunnustelisin tarkemminkin.... Vaikka ihan vakiosopimuksella ja loppuelämäni ajan.... ;)
Onneksi voi itse päättää kenen antaa peppuunsa koskea.
Voin sanoa että tuon yhden pepun olisin mieluusti
kiertänyt ainakin 8km matkan päästä.
sun haavepeppu tämmönen Ѿ?
niin vanha peppu, mutta katso vain jos noin kinnostaa, en kuitenkaan ymmärrä mitä siinä on katsomista,,
Minun peppua et kato oli kuin vanha tahansa.
perseenreiästä tulee ulos paskaa, jotenkin epähygienistä tuollainen mieltymys ihmisulosteisiin saatanan hirviö friikki paskansyöjä
Peppu on kuule kaksi pakaraa,persereikä on niiden välissä.
Kylläpä se peppu on saanut paljon huomiota tällä palstalla.Olisiko
aika haudata jo tämä keskustelu?Tuskin kenenkään p... on
kaiken vaivan arvoinen!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sqTRFG3i7e0