on nyt taas se 'kirjautumispakko' joka oli jokin aika sitten kysy työeläkkeestä-palstalla. Oli silloin vahingossa mennyt , olisiko nytkin sama juttu. Korjatkaapa se ja olkaa huolellisempia ettette lukitse käyttöä, vai onko tietoinen valinta määrätyiltä asiapitoisilta palstoilta karsia käyttäjiä.Ja taas on turhaa selittää ettei mihinkään ole kirjautumispakkoa, siellä se taaskin vaan on.
KULUTTAJASUOJA-palstalla
taas se sama....
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sama kirjautumispakko koskee kaikkia Talous-aihealueen osioita. Uuden ketjun voi avata ilman kirjautumista, mutta aloitettuihin ei voi vastata.
Asiasta on jo monta säiettä tässä osiossa. Ylläpitoa se ei näytä kiinnostavan, koska ovat jättäytyneet lomalle tämän jäynän jälkeen.
voisi joku 'päivystäjä' tehdä jotain palkkansa eteen ja ottaa sen ruksin pois sieltä vika kohdasta kuten silloin aiemminkin.