kissani on nytt kuumaan aikaan syönyt tosi vähän, johtunee varmaan kuumuudesta vai mitämieltä???pissaa, kakkaa, juo normaalisti
ruokahalu nolla
paastollako
3
176
Vastaukset
- Kuumuus vaan
Meillä maistuu ainakin ruoka vähän huonommin. Eihän tällä kelillä jaksa riehuakkaan niin ei maistu ruoka. Kannattaa katsoa että kissa juo riittävästi, itse pistän märkäruuan sekaan vettä joka ruokinta kerralla.
Jos kissa ei kuitenkaan ole apaattinen niin ei syytä huoleen.- ei enää paastolla
no tänä aamuna kun oli jo viileempää, alko ruoka maittaa, sydän maistui niin makoisalta, ja jopa vähän rieuttiin....
- kesän juttu
Ei meilläkään kissat syö juuri lainkaan annettua ruokaa. Ne saalistavat itse ravintonsa, eikä siinä rinnalla muut pöperöt tunnu maistuvan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1094275Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572458Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?781650Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21823
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118813- 39792
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50779- 62768