Mikä sinussa ärsyttää muita palstalaisia?

Itsetukiskelua. Mikä on ärsyttävin piirteesi sinun palstatoiminnassa?

Minä... hmmm, minuun on ärsyynnytty, kun... totanoin, joo, tulee joskus heiteltyä ärsyttäviä pikkuletkautuksia ja kun huomaan tai tiedän, että jollekin ottaa pattiin miinukset, niin nips vaan peukkua alas.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö sentään pitäisi olla sitä tervettä narsismia, että osaa elää nettipeukkujen ja miinusten kanssa? Jotta sitä saattaa olla turhan ohutnahkaista narsistia, jos on miinustelusta piippua suuhun sovittelemassa - omaan tai toisten?

Joten aika vähäistä, jos tuosta joku ärtyy, sellainen voi ärtyä parista muustakin pikkujutusta?

Äänestä

Minä en juo niiden kanssa... :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


♥hyvis♥ kirjoitti:

Itsetukiskelua. Mikä on ärsyttävin piirteesi sinun palstatoiminnassa?

Minä... hmmm, minuun on ärsyynnytty, kun... totanoin, joo, tulee joskus heiteltyä ärsyttäviä pikkuletkautuksia ja kun huomaan tai tiedän, että jollekin ottaa pattiin miinukset, niin nips vaan peukkua alas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu