Olen etsinyt hetken aikaa jo ilmajoella asuvaa 70vuotiasta rouvas henkilöä joka on puhelimen kautta ja jos paikan päälle menee niin ilmaiseksi ennustanut ja paikkaansa pitänyt... mutta en numeroa ole minun kaveri piiristä vielä löytänyt.. ei kukaan sattuisi tietämään kenestä nasesta puhun? ilmajoella asuu ja vanhempi nais henkilö... ennustaa korteista.
ILMAJOKI! numero leviää suiden kautta!!
etsins
6263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minä luulen tietäväni kenestä puhut. Ei halua että hänestä näillä palstoilla jutellaan. Katsoo hyvää hyvyyttään. Jos laitat anonyymin spostiosoitteen laitan nimen. Olen lomareissulla, joten numeron voin laittaa vasta ensi viikon lopulla.
tämän naisen numerohan menee suusta suuhun.. olisin kiitollinen ettet laittaisi muille tuota numeroa...
[email protected]
:)
Että sinulle vain? Ei ole kuule sinulta pois...varsinkin kun täällä hirveä joukko numeroa kärkkymässä ;D
Onko itsekkyydelläsi rajoja?
Olisin kiinnostunut saamaan tämän henkilön puh.numeron. kiitoksia jos voit lähettää sen. Terveisin Leena
Miksi pitäisi ennustaa ilmaiseksi...näkijä antaa sinulle aikaansa,katsominen kyllä käy työstä,elämme materian maailmassa,korvaan itse mielelläni näkijälle joka minulle aikaansa ja apua antaa..Tällekkin rouvalle voisi lähettä vaikka pienenkin vapaaehtoisen korvauksen,toisi varmaan hyvän mielen ja auttaisi jaksamaan,harvoin auttajalta kysytään kuinka hän jaksaa...hyvää kesää kaikille.
"ja jos paikan päälle menee niin ilmaiseksi ennustanut ja paikkaansa pitänyt... "
Kuinka pöllön itteensä täynnä pitää ihmisen olla jos menee toisen kotiiin löhöömään ja vie toisen vapaa-aikaa ja energiaa ILMAISEKSI tyyliin että ennusta ny mulle hei aikas kuluksi?
Varmaan kyseessä taas tämmönen niin kiltti ja kultainen vanha ihminen ettei kehtaa sanoa että hei hetkinen tää on mun koti mihin te tuutte ilmaiseksi kunuamaan ennusteluja ja soittelette????