No kyllä minä jo hempeästä

äänestäsi tiesin, että sinä olet semmoinen herkkä ja romanttinen runosielu. Eihän si-

nun seurassasi edes uskaltaisi pieraista. Kokoajan pitäisi vain istua viinilasi kädessä

ja tunnelmoida takkatulen ääressä ja katsella kuutamoa.
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuskin mulle, koska...tuo pierujuttu ;D

Äänestä
  • :D

    Äänestä

Tämä nainen puolestaan on otettu, että miehestä löytyy sitä herkyyttä ja romanttisuutta ja vielä, jos sen uskaltaa näyttääkin....se se vasta jotakin onkin..

Äänestä

Piere pois vaan! Runosielu herkistyy varmaan niin, että vesi valuu silmistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


N->M kirjoitti:

äänestäsi tiesin, että sinä olet semmoinen herkkä ja romanttinen runosielu. Eihän si-

nun seurassasi edes uskaltaisi pieraista. Kokoajan pitäisi vain istua viinilasi kädessä

ja tunnelmoida takkatulen ääressä ja katsella kuutamoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu