Käynyt pari kertaa niin, että kun pääsen ensipanolle jonkun tytön kanssa, niin tulee juuri sillä panemisen hetkellä hirvee kakkahätä. maha ihan vetelänä. Voiko näin käydä vai oonko ihan normaali?
Kakkahätä kesken seksin
13
2555
Vastaukset
- errrrjey
Oisko kyse jännityksestä? Ei kun vessaan vaan silloin, ja homma jatkuu myöhemmin
- Anonyymi
Pasko alles urpo
- Suppo Hevi
Kannattaa päästää se ulos juuri kun naises on tulossa.
Mulla on ollut sama juttu, ja oon huomannut että suurin osa naisista pitää sitä tosi kiihottavana ja herkkänä asiana.
Vessaan ei kannata mennä, koska sillon naises luultavasti ajattelee ettet välitä sen nautinnosta, vaan oot itsekäs kakkakasa.
Tsemppiä töräytyksiin, amigo. - tyttö
VITUN PASKIAINEN! MUN ENTINEN PoiKA YSTÄVÄ!
kesken seksin mullr tuli paska siihen sänkyy ja diihrn se päätty meinän suhdr. onko se teiän mielestä tyhmää? Voit käydä kakalla ennen panoa, kun kerran on noin kova vessahätä. Ja tee vaan kaikki.
- Aikuinen 35
Ihan rauhassa vaan käyt kakilla ennen seksiä, ei kiire minnekään. Itse tykkään käydä pissillä ennen kuin saan kalun sisääni. Siinä on joku, mitä en osaa selittää.
- Anonyymi
ramipussinen kirjoitti:
Ei pissaamisessakaan mitään hävettävää ole.
Sikailua
- ddaskdak
Onhan se luonnollista mutta ole tarkkana pesun kanssa,suihkussa se pyllyreikä pitäis pestä eikä mennä kakilta suoraan sänkyyn.Onhan näin tehty jo ennen seksiä niin miksi sitten likasella pyllyllä pitäisi mennä uudestaan sänkyyn.Tuoksuuhan se aina vähän kakin jälkeen.
- Anonyymi
Mina kusen Aina Akan paalle, joskus paskannan kin, on kiihottavaa. Akat ei tykkaa, monesta panohommat on keskeytynyny. Tykkaa pireskella ja tupkoida seksi aika a, tykkaako muut?
- Anonyymi
Kyllä spede tietää hyh hyh
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/L7e8R6
- Anonyymi
Minä rökäsen paskan panohommissa ja sotken naisen paskalla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1836490Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto935402Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143745Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1233387Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2053135Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat762358Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12108Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val451684Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191676- 981356