Kellään tietoa miten tähän kuumikseen pääsisi tutustumaan, tai missä häneen voisi törmäillä?
Taxilla ajelu törmäämisen toivossa ei tulisi kauhean edukkaaksi pitkän päälle, ja qruiserista, kuten ei fb:sta ole ollut apua etsinnöissä, vaikka etsintä ollu kova ):
Taxilla ajelu törmäämisen toivossa ei tulisi kauhean edukkaaksi pitkän päälle, ja qruiserista, kuten ei fb:sta ole ollut apua etsinnöissä, vaikka etsintä ollu kova ):
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oletko ehkä vähän stalkkeri? Mitä jos hän onkin varattu tai muuten vain ei niin mukava ihminen ja joudut pettymään? Oot luultavasti ihastunut johonkin mielikuvaan hänestä.
No sehän haluaakin päästä tutustumaan siihen! Ensin on mielikuva ja intuitio ja tunne jostain ihmisestä. Itsellä se ei ole koskaan pettänyt.
Kyseinen Kassu tuntuu älykkäältä yksilöltä, joten mahtaako se ihan ketä vaan huolia. Luulenpa että varattu on.
Nii, ihme pessimisti. Ei sanottu edes että on ihastunut. Mietit heti ettei kannata ees tutustua ku on varmaan kuspää :D
Tuolla periaatteella keneenkään ei pidä haluta tutustua, koska kuka tahansa voi olla ei niin mukava tyyppi. Sitä paitsi miten voi tietää ellei tutustu. Ja tutustuahan ap juuri halusi. Joten ota ihan iisisti. Ei ole sulta pois.
Se, että haluaa tutustua just johonkin tiettyyn julkisuudesta tuttuun henkilöön ja kyselee asiasta nettipalstalla, tekee siitä aika stalkkerointia.
Ei tarvitse stalkata, kun tyyppi on itsensä julkisuuteen esille laittanut. Sehän on aivan stalkkauksen vastaista. Tottakai se tietää et näitä perässäroikkujia varmaan ilmestyy, ja osittain nauttiikin siitä, kuten myös olla esillä. Ei muuten olis.
Taxi Kassu??
Se on risman kassaneitikutosen kaa.
Ihanat naiset (:
Kiitos asiallisista vastauksista, ja saattahan se olla (erittäin todennäköisesti) että hän on varattu, mutta kannattaa se aina yrittää ottaa asioista selvää, siinähän sen tietää.
Nooh, hän tulenee vastaan jos on tullakseen, ja jos ei nii sitten toivottavasti on onnellinen risman kassaneitikutosen kanssa!
Hyvää kesän jatkoa (:
ei ole kyseinen henkilö kyllä mun makuun,vaan enpä miekään kaikkii miellytä :) naiselliset naiset namskis!!
Mikä ihmeen Taxi Kassu? O.o
Ollut myös big brotherissa jonakin kautena
Sekopäät..........................