J****

Mulla tuli ikävä sinua kun näin untakin sinusta.
11226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kuka?

Äänestä
  • M****

    Äänestä

  • ex-työkaveri kirjoitti:

    M****

    No sattuipa... minäkin näin unta sinusta vain muutama viikko sitten - kaunista!

    Äänestä

J on naimisissa ja varattu! Koita M tajuta se. Teillä ei ollut mitään...ei mitään!

Äänestä
  • Ei mulla sellainen ikävä tullut :D Saahan sitä jälkeenpäin vakuutella mitä vaan kullallensa ;)

    Äänestä

joo ne pimpsatoukat aiheuttaa lesboutta jos niitä ei poista ulostuslääkkeillä.

Äänestä

Ne on vaarallisia, munivat sun toosaan!

Äänestä

Esa-perkele!

Äänestä
  • looooserr

    Äänestä

  • Hullu oot! Siitä oon varma!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-työkaveri kirjoitti:

Mulla tuli ikävä sinua kun näin untakin sinusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu