cba

tytöt siellä on niin lutusia ja nättejä.
7501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Raumalla vai abc:lla? ;)

Äänestä

Mist lähti Raumal o ruvett käyttämä tomssi itä-suamalaiste sanoi go "lutune"?

En ol meinate ikän täälppäi guullu.

Eik nämä paikallise "hivenem besti" ja "kaikkest pantavimma näköne" enä riit?

Äänestä

niin niitä abc:n tyttöjä tarkoitin, taidan olla in love...

Äänestä
  • abc:ta tarkoitat, Tallikedonkatua vai Kortelaa????

    Äänestä

Ollam me nii nätei flikoi ;)

Äänestä
  • no toki kortelaa, sitä mikä on kasitien varrella, te ootte nioin nätei, kunpa onnistais, harmi vaan kesälomat itse kullakin.

    Äänestä

siinä se. mut jos tykkää 100kg ämmäst niin sitten...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


abc kirjoitti:

tytöt siellä on niin lutusia ja nättejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu