Kipu

Ulostin nyt ja yön yli juonut ja sattuu, polttaa niin että vedet tulee silmistä. Vaikka olin syönytkin, ja juonut pelkkää karhua. Mikä tän tekee? Tämä jos jokin on HELVETTIÄ!
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

juo gefilus piimää ei ole enää perse kipee.

Äänestä

Itse menettelen niin, että ripuloin housuihini ja haudutan percettäni siinä soosissa. Ongelmia ei ole ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kipureikä satan kirjoitti:

Ulostin nyt ja yön yli juonut ja sattuu, polttaa niin että vedet tulee silmistä. Vaikka olin syönytkin, ja juonut pelkkää karhua. Mikä tän tekee? Tämä jos jokin on HELVETTIÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu