VAROITUS! Älä osta intemossilta mitään.

http://intemos.com/

Tilattua tuottetta ei tullut ja asia on riitautettu mihin myyjä ei vastaa. Netissä kirjoitellaan ko. myyjän olevan huijari. Teen myöhemmin asiasta rikosilmoituksen.
276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä on just tätä.

Äänestä
Aloittaja

Nonii,,rahat tuli takasin korkojen kera Paypalilta ja vissiin ko. firma poistuu Paypalin listoilta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_81647 kirjoitti:

http://intemos.com/

Tilattua tuottetta ei tullut ja asia on riitautettu mihin myyjä ei vastaa. Netissä kirjoitellaan ko. myyjän olevan huijari. Teen myöhemmin asiasta rikosilmoituksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu