Onko Olli polo ymmärtäväinen ja hyvä unilääkäri ?

Kellään tietoa

Entä hänen tiiiminsä jossa vain yleislääkäreitä ? Olis keuhkoongelmaa ja muuta uniongelman lisäksi ja pohdin aikaa Ollille. Mutta en tiedä osaisiko tuo yleislääkäri niistä sanoa mitään/auttaa joka viime reseptin puhelimessa uusi kun entinen unilääkärini lopetti.

2

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tipsu_77

      Moi!
      Minun anopilla on uniapnea ja silloin kuin ei kukaan (terveyslääkäri, aguta, ambulanssi, mehilainen) osanut autaa , Olli Polo autoi. Tosi hyvää , kiltti ja paras lääkäri tässä Suomessa! Suositelen lämpimästi!

    • Minulla ein olem uniapneaa. Unottomuutta vaikka muille jakaa. Kuinka paljon maksaa laaja unitutminus Olli Pololla. Onko hyötyä vai saako vain lääkkeitä? Plajonko Kela korvaa, Korvaisikohan oma sairausvakuutukseni. Unettomuutta on jatkunut mvuosi. Ei näin pahana. Nyt on piru irti kun ei saa nukutua yö toisen perään. Vaikka ottaa Ritavtrilia 5x2 mg.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      89
      5978
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3557
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      161
      2101
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      231
      2022
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      177
      1768
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      284
      1523
    7. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1041
    8. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1041
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1020
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      113
      971
    Aihe