Patella luksaatio

Pennusta haaveileva

Löytyykö mistään listaa patella luksaatiota sairastavista nöffeistä? Onko tietoa missä linjoissa tätä on? Paljonko on sairastuneita?

5

763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hekotin12345

      Paljon lukukertoja mutta kukaan ei uskalla vastata edes nimimerkillä, kertoo paljon :D

      • lakimies

        tälö viikolla yksi kysyi asiasta Facessa ja nöffiharrastajat ja kasvattajat aloittivat sellaisen parjauskamplle saapanian että asia meni poliisi saakka. herjaus syytteitä tulossa toiiihenkilöille ja ja jotainn korvaussummia, yhdstys isoissa vaikeuksissa. Älä kysy asiasta, isoja VAikeuksia tiedossa.


      • fatalisti
        lakimies kirjoitti:

        tälö viikolla yksi kysyi asiasta Facessa ja nöffiharrastajat ja kasvattajat aloittivat sellaisen parjauskamplle saapanian että asia meni poliisi saakka. herjaus syytteitä tulossa toiiihenkilöille ja ja jotainn korvaussummia, yhdstys isoissa vaikeuksissa. Älä kysy asiasta, isoja VAikeuksia tiedossa.

        Toivottavasti lakimiehen kirjoitustaito ei kuvaa yleisemmin lakimiesten lainopillista tuntemusta. Pääsisivät asiassa epäillyt muuten turhan helpolla.


    • tarkkailija12345

      nyt sitä saa nyt sitä saa...

    • ding dong dang

      Miltä tämä sairaus näyttää eli onko kuvaa?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      373
      13281
    2. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      50
      4244
    3. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      109
      4063
    4. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      35
      4026
    5. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      62
      3859
    6. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3324
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      64
      3208
    8. Kerro naisen nimi jota kaipaat

      😍
      Ikävä
      105
      3172
    9. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      144
      3145
    10. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      160
      2831
    Aihe