Me kävimme Mursin laillisessa Egyptissä

Hurghada_tammikuu

Nyt se on ohi. Todennäköisesti USA:n aseistamat ja tukemat rikolliset ovat kaapanneet vallan Egyptissä. Olen surullinen.

2

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1..2..3..ja hyppy!

      "Todennäköisesti USA:n aseistamat ja tukemat rikolliset ovat kaapanneet vallan Egyptissä. Olen surullinen."

      Ole sekopää ääri-vasemmiostolainen ex-kommari ihan rauhassa vaan surullinen, ei voisi vähempää kiinnostaa Suomen kansaa. Joukse vaikka Talibaanien avuksi Afganistaniin mutta siihen ei sinusta ole eikä ole edes kiinnostusta senkin punageeninen jätesäkki. Pitikö sun tulla tätäkin palstaa saastuttamaan. Hyppä jokeen!

      • Ikuinen jihad

        Niin on se niin väärin ettei niiin rauhanomaiset ja vapaamieliset muslimi veljeskunnan talebanit saa päättää maailman rauhasta ,


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      158
      11059
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5278
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2493
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      31
      2169
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1741
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1604
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1280
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1216
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      976
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      98
      952
    Aihe