Huomaa

Huomaa kyllä että nuoriso on irrallaan, teinitestosterit paukkaa tällä sivulla. Ikävä kun tällä palstalla vaan jatkuvaa homostelua. Olipa aihe mikä hyvänsä homoihin se juttu kääntyy. Kaipa saavat kiksinsä siitä kun jossain uskaltavat moisen sanan kirjoittaa,
ilmeisesti pelko että itse on homo on suuri.
4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä ne siitä rauhottuu jahka isommaksi kasvavat, tuossa iässä turha edes odottaa, että olisi mitään järkeä päässä liikkumassa sen kummemmin...

Vois niitä mukavasti provosoida.

Äänestä

Tällä homofobiasta sekä identiteettikriisistä kärsivällä ES-Jonnella on vain kesälomalla vähän tylsää, kun pitää koko palsta kirjoitella täyteen paskaa.

Äänestä

Mutta onhan tälläkin kylällä homoja. Ehka vaan ei kysyntä ja tarjonta nyt kohtaa?

Äänestä
  • Onhan meitä kaikista täälläkin ikäluokista, yhteiskunta-asemasta tai muusta riippumatta.
    Jalkovälissä riippu se mitä toinen toiselta halajaa mutta vain harva uskaltaa sen omalle kohdalleen tunnustaa saati sitten yrittää saada yhteyttä samoin tuntevaan.

    Suuri joukko aktiivi-iässä olevia sulkee ajatuklsen mielestään ja hyvä niin, sillä turvataan suvun jatkuminen mutta kun se on tehty niin sen jälkeen on jo vapaa nauttimaan muusta kuin perinteisestä sexistä.

    Näen asian elämää rikastuttavana kun sexiäkin voi harrastaa molempien kanssa ja vieläpä siitä nautintoa saaden. Miettikää......!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiphop6666666 kirjoitti:

Huomaa kyllä että nuoriso on irrallaan, teinitestosterit paukkaa tällä sivulla. Ikävä kun tällä palstalla vaan jatkuvaa homostelua. Olipa aihe mikä hyvänsä homoihin se juttu kääntyy. Kaipa saavat kiksinsä siitä kun jossain uskaltavat moisen sanan kirjoittaa,
ilmeisesti pelko että itse on homo on suuri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu