VASTINEEKSI SPÄMMÄÄN TÄTÄ PALSTAA ELLEI SE HULLU LOPETA
SKODA-PALSTALLA RIEHUU JOKU PASKAHOUSU
▄▄▄▄▄▄
1271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minä olen valmis diiliin: poistun täältä heti kun tojotistit jättävät minun merkkini palstan rauhaan! Mikäkö se on? Miettikää sitä, tai jättäkää varmuudeksi kaikkien muiden merkkien sivut rauhaan! Kukaan ei menetä mitään ja kaikilla on mukavampaa.
Olet seko. Riehut vähän joka puolella. Laitokseen joutaisit.
Miksi Toyotistit? 42 automerkkiä on listassa. Aloittaja, paljastit juuri ketkä täällä palstoilla riehuu...
Miksikä tojotistit? No siksi että tojoa ylistetään lähes jokaisessa provoviestissä sillä sivulla.
Ja nimim. Mene pois:
mitäs laitokseen joutumista tässä on syytä ehdottaa minulle viestiä! Lähinnä tulen katsomaan, millaiselta sivustolta ne sekopäät tojoa hehkuttavat provot tulevat.
Mitä vikaa ehdotuksessani on? Onko niin vaikea luvata olla provoilematta muilla sivuilla? Taidat olla rähähdysherkässä mielentilassa, kun näet joka puolella veetuilua. Vai onko kyse huonosta itsetunnosta?
Mene vittuun täältä. Ihan niinku muita merkkejä ei oliskaan käyny siel teiän puolella. HERÄÄ
tojo näyttää tekevän raivopääksi :DD Vedä henkee ja rauhotu :)
Kyllä se on juuri toisiapäin kun "tehdäänkö diili" väittää. Palstoja lukeneena ja seuranneena voin sanoa että Skodapuolella otetaan se toyo keskusteluun ihan skodamiesten toimesta. Paljon on ketjuja jossa Skodamies yht'äkkiä heittää jollekin esim. että "tojo sulla on".Käykää itse lukemassa jos ette usko.
Mistä sitten johtuu Skodapuolen Toyovastaisuus sitä en tiedä. Monen merkin omistajia täällä kuitenkin liikkuu, vaikea sitä on alkaa ketään syyttämään ja varsinkaan kaikkia. Itsekin lueskelen monien merkkien palstoja.
Nyt jäitä hattuun, aloittajallekin.
Koko ketju aloituksineen päivystävän petteri pesosen itkuista yksinpuhelua ja itseelleen vastailua.
Petteristi käy myös muilla palstoilla parkumassa ja ottamassa nenilleen mojovasti 24 h/vrk
On ne skodapalstalla jääräpäistä porukkaa, kun jaksavat viikkotolkulla vääntää juttua siitä kakkakalsongista.
ONKO KAKKAKALSONKEJA NÄKYNY¿??¿???¿??¿????????????????????????????????????????¿???¿???????????
Taitaa olla itse toyoprofeetta kyseessä.
Tilannehan ei muuta miksikään, yksi spaammaaja lisää parinkymmenen muun lisäksi...