Olen niin vihainen kun en saa sua mielestäni. Ei tavata eikä törmätä edes sattumalta. Ei olla yhteyksissä. Kuitenkin pyörit päässäni yhtä soittoa. "Poissa silmistä, poissa mielestä"..ei pidä paikkaansa. Sun katse on syöpynyt mun mieleeni ja tekee tuhojaan. Olen jo mennyttä. En usko, että tiemme koskaan kohtaavat, mutta kiitos hymystäsi. Hymyilit minulle silloin kun eniten hymyä tarvitsin. Tuskin muistat minua. Minä taas en sinua unohda..
Sinulle Mies..
vaalea
7298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=dT4URll3lm4
No ei sun vihainen kannata olla. Eihän tämä ole yhtään sinun syytäs. Tuskin hänenkään (on tietenki, jos ei huomaa). Jos naisella on noinkin suuria tunteita, niin luulis sen miekkosenkin siellä kohta "heräilevän". Sun pitää satuttaa se tapaaminen jotenkin vaivihkaa niin, että satutte vaan yhdessä jonnekin. Kyllä sä sen osaat. Ylpeys joutaa siksi ajaksi narikkaan.
Helpommin sanottu kuin tehty tuo tapaaminen. Mutta ei kai sitä koskaan tiedä..
Puhuitteko koskaan edes kunnolla?
Ei pahemmin ehditty puhua. Sehän tässä pännii. Kuitenkin se tyyppi koputtelee takaraivossa solkenaan. Jos olisin päässyt juttusille olisin voinut saada stopin tälle haaveilulle.
sama täällä, sinulle , kyllä puhuimme ja paljon,,
No miten etenee?