vielä johtamassa hyvä-veli verkkoaan??
Onko Pyhäjärvellä Hosnii Muparakki
16
202
Vastaukset
- hosnii,hosnii
on täällä on myös Muhamed Mursi....
- kauppala.fi
Löytyy myös tuulipukuhemmo,laguuna-hemmo ja turkishaalahemmo..
- Kärsäkäs
Eikö olis jo Pyhäkkäitten aika vaihtaa vallanpitäjiä?
- Savinahka
Olisi. Mutta ovatko niin rakastuneita valtaansa ja sokeutuneita todellisuudelta, etteivät malta päästää irti.
- solenoidit
Siksi nyt meuhkaavat isosti,kun hyvä veliverkostoa valasivat tvssä?? Nyt yritys kova saaha muuta pinnalle että unohtus omat töpit.
- muslit
On ne proot ihmetouhoja, vai ovat muhamettejakin, voi olla, että kuvittelevat olevan
- tyhjätaskut!!!!!!!!!
Muhamet Mursi pois vallasta, ja vain yhden vuoden touhuili--- meillä kaverit touhuilevat
2-30 vuotta.
No elekää hättäilkö, kohta on p:t housussa, kun tuon tk -maantasalle päätöksen tekivät.
siihen päiväkodit, siihen kuntayhtymän miljoonanousut vuosittain.
Ketähän sitten syytellään?
Passais alottaa jo säästäminen ja lopettaa tuo rahan syytäminen nuihin oikeustapauksiin ja toimia lakien ja sopimusten mukaisesti.
Kaupunginhallituksen/hallituksen puheenjohtajan esitysten mukaan on kaupungille palkattu lakimies, jonka tuntitaksa on 280 e/tunti.
Laskekaa siitä.
Miten on sitten peruspalvelut, keneltä ruvetaan pihistämään.- hulluja monenlaisia
Onko tuot aksa totta ?
Siis onko niin pöhlöjä jotka maksaa noin kaksinkertaisen maksun ?
Suomessa on kolme huippulakimiestä joista vain yksi laskuttaa yli tuon summan.
Kuka tämän tilas ? hulluja monenlaisia kirjoitti:
Onko tuot aksa totta ?
Siis onko niin pöhlöjä jotka maksaa noin kaksinkertaisen maksun ?
Suomessa on kolme huippulakimiestä joista vain yksi laskuttaa yli tuon summan.
Kuka tämän tilas ?Samaa mietin, älytöntä.
- kypsämakkara
Jukka tilasi ja hallituksen nimissä.
per**keleen pässinpäät! - Vouhakaiset asialla
Elekää elekää. Euroopassa eri taso. Niin Egypsissäkin.
- sen pituinen se
Mikä taso, mikä hinta?
- siitä laskemaan
Kukahan tämän keitoksen keitti? Kysykää niiltä, jotka ei ottaneet todesta Rinnevaaran eroilmoitusta? Et sinä sähkötöitäsikään teetä kuin ammattilaisella.
Lakimiehet on tarpeen silloin kun on kiista sopimusten, erojen, sanottujen ja tehtyjen erimielisyyksistä Mutta paljonko on maksanut tuo kesäisen illan touhu - se ei ole pikku raha. - erimieltä
Mitä hemmettiä koetat viittailla. Ei ole kesäiltoja on vain syysmyrskyjä ja tulossa oikeita ukkosia. Usko pois.
Miehet asialla ja vastuuta painaa, kun lueskelet noita Phj-Heinola posteja.
Kaupunkihan se tällaisten herrojen hävyttömyydet maksaa--- vai maksaako??? jää nähtäväksi.... - lisää heinolasta
meillä on Hosnii ja Muhamed
- ulkoapäin katsova
Meillä on Hosnii Mubarak ja Muhamed Mursi.
Mitä Te vielä tarvitsette.
Veroeurot menee heidän persiiseensä ja hauskan pitoon.
Tyhmät, pyhäjärviset, nähkää jo totuus!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2892411Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1372157Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki132028- 1681521
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381257Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193878- 85876
- 174846
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala449786- 50635