"Miksi sytytitkään roihun riehumaan silloin aikanaan"...

Kaunis kesäilta, nuotio järvenrannalla ja me
5226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sivelen itseni bensaan ja hyppään nuotioon.

Äänestä

Ehkä se oli vahinko.

Äänestä

Pysytellään vaan siinä nuotion ympärillä ja lämmitetään toisiamme eikä päästetä nuotiota sammumaan :)

Äänestä
  • hyvää yötä ja lempeää tähtipölyä uniisi

    Äänestä

  • kauneinuneni kirjoitti:

    hyvää yötä ja lempeää tähtipölyä uniisi

    Unihali

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


A vinkki kirjoitti:

Kaunis kesäilta, nuotio järvenrannalla ja me

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu