Kyllä mä olisin halunnut tietää

etten turhaan odota ja käy siellä siinä toivossa että sinut näkisin. Näinkö tää koko kesä menee. :(
4173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

... Oon hiljalleen tekemäs come backiä. Eiköhän me viel siellä törmätä, jaiks.
m->n

Äänestä

Käy missä? Laita kännyyn viesti ja kutsu hänet sinne?

Äänestä

Käy missä?

Äänestä

varmaan se menee näin, jos tämä on ainoa kanava keskusteluun ollut ja on vieläkin ainoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskotko kun tympii kirjoitti:

etten turhaan odota ja käy siellä siinä toivossa että sinut näkisin. Näinkö tää koko kesä menee. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu