montako läppiä laitetaan ?

aloitetaanko yhdestä ?
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaikkapa...

Äänestä

montako on ideaali?

Äänestä

Tämmöinen vanha harppu enää lapsia laita..... :( Nyt kysytään siis sitä, kelpaanko näin?... Vai joudanko kaatikselle??????

Äänestä

Aorttäläppä, roiskeläppä, sanallinen läppä, kissan ulkoovi-aukkoläppä, veneenläppä, paperinen estoläppä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä haltija kirjoitti:

aloitetaanko yhdestä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu