Kelpaanks pojat??:3

Brunette, 13 vuotias, 43kg, 158cm, kysykää muuta!!:3
452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuva?

Äänestä

Oisko kikkii?:)

Äänestä

Et kelpaa, olet hirvee läski, oikea mätisäkki!!!

Äänestä

No tossahan on vaan sun hiusten väri, paino, pituus ja ikä.
Ei voi sanoa kelpaatko vai et, kun en tunne sinua. En tiedä mitään luonteestasi. Ja vaikka nyt sanoisit "olen hauska, fiksu ja puhun paljon", en silti tietäisi sinusta mitään. Nyt jumalauta lopetatte nämä seuranhaku- ja kelpaanko pojat?-aiheet!!!! Menkää kysymään niiltä jotka teijät oikeesti tuntee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


girl4ever kirjoitti:

Brunette, 13 vuotias, 43kg, 158cm, kysykää muuta!!:3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu