ihastunu varattuu :/

jätkä on mun kans samas koulus, vuoden vanhempi. liikutaa eri porukoissa ja tää niitten porukka on täysin er plannetalta kuin missä itse liikun. itse ongelma tässä on se että jätkä seurustelee erään 3v nuoremman tytön kanssa (eri koulussa, luojan kiitos). apua ;o
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä apua sinä tuohon nyt tarvitset? Jos tämä kyseinen mies seurustelee jo, niin et voi tehdä asialle oikein mitään.

Äänestä

tuski tääkää jätkä kauaa enää seurustelee sen kaa (ikäerooki sen verra?) ihastuksii tulee ja menee ja ei sille voi mitää :p:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuiviu kirjoitti:

jätkä on mun kans samas koulus, vuoden vanhempi. liikutaa eri porukoissa ja tää niitten porukka on täysin er plannetalta kuin missä itse liikun. itse ongelma tässä on se että jätkä seurustelee erään 3v nuoremman tytön kanssa (eri koulussa, luojan kiitos). apua ;o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu