Vähän on alkanut epäilyttämään onko tästä mihinkään. ..tästä meidän erikoisesta jutusta. Ihmeellistä piilottelua ja salailua.
J-mies
M akkeli
11216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mulle ainakin selvisi jo ajat sitten ettei j-miehestä ole mihinkään. Rock on baby ;)
joka on täysin samaa mieltä, liian erikoista on mun taviksen makuuni. Ei jaksa innostaa enää. :(
Siihen on varmaan monta syytä, mutta yleisin taitaa olla toinen nainen:(
Tässä tapauksessa se toinen nainen on äiti :(
Sill on joku mystinen salaisuus. Ei se voi olla kovin paha, paitsi jos ei oo---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------,.,
tosiaankaan tulla mitään. Jos löydät jonkun toisen, olen iloinen puolestasi. Oli se sitten kuka hyvänsä. :) Ja tätä tosiaan tarkoitan, pääasia että kaikki osapuolet ovat tyytyväisiä.
Vielä jatkan, että ihan kuka hyvänsä ja olen vilpittömästi onnellinen puolestanne. :)
miksi taas olet alottanu jonkun hämysuhteen?
TIedäthän itsekkin sen varmasti että et voi muuta kun lopettaa jollakin keinolla kaikki nettisuhteetkin. Sinu elämäsi on sillä mallilla ettet voi muuta kun olla kiinni siinä missä nyt olet.
Onhan se näin, eikö vaan,,,
Haluaisitko jatkaa M-nainen....???
Haluun
Mikäs provo se täältä löytyi. Heheheh...