Ajattelin hankkia uuden Macbook Air'n. Onko teillä tarjota käytännön kokemusta onko hyvä surffailuväline netissä ja onko joku kokeillut tehdä ohjelmia Xcode:lla? Eli onko hidas ja äänekäs. Vanha MacBookkini on jo viisi-kuusi vuotta vanha ja koska omaa vain 2 Gt muistia, netin käyttäminen on todella pätkivää. Kaiken lisäksi kannettavan tuuletin pitää koko ajan karseaa mölyä. Onko Macbook Air-koneessa huutava tuuletin?
Vielä viimisenä, onko paljoa väliä mistä koneen hankkii, Gigantistako saa halvimmalla?
Macbook Air
uusikonenyt
2
466
Vastaukset
- Air2012
Itsellä on viime vuoden Air (mid 2012) ja tämän on yhtä äänekäs kuin kirja. Ei pöhise ja yhtään ei ole hidastunut vuoden aikana.
- toimii-se
Oon pelannu välillä diablo3 :sta airilla ja sillon alkaa tuuletin huutamaan mut muuten ihan cool :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104868- 62863
- 45834
- 48771
- 49684
- 31639
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50570
- 38526