Ajattelin hankkia uuden Macbook Air'n. Onko teillä tarjota käytännön kokemusta onko hyvä surffailuväline netissä ja onko joku kokeillut tehdä ohjelmia Xcode:lla? Eli onko hidas ja äänekäs. Vanha MacBookkini on jo viisi-kuusi vuotta vanha ja koska omaa vain 2 Gt muistia, netin käyttäminen on todella pätkivää. Kaiken lisäksi kannettavan tuuletin pitää koko ajan karseaa mölyä. Onko Macbook Air-koneessa huutava tuuletin?
Vielä viimisenä, onko paljoa väliä mistä koneen hankkii, Gigantistako saa halvimmalla?
Macbook Air
uusikonenyt
2
438
Vastaukset
- Air2012
Itsellä on viime vuoden Air (mid 2012) ja tämän on yhtä äänekäs kuin kirja. Ei pöhise ja yhtään ei ole hidastunut vuoden aikana.
- toimii-se
Oon pelannu välillä diablo3 :sta airilla ja sillon alkaa tuuletin huutamaan mut muuten ihan cool :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 833328
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli402736Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742296- 612278
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512211Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1102183Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv201979Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.201977- 621934
- 881711