että mun huono tuuri kääntyisi...
Odotan
vain että
5274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kyllä se vielä siitä
Sitä samaa toivon ma
säkä on jotain mistä en tiedä muuta kun sen jotta on olemass kolmenlaista säkää, ja mun säkäni on ikuiseti se hele'vetin huono. Sitä mikään toiseks muuta :(.
Saahan sitä toivoa muutosta, ihan kun loton pääpottia toivosin, ei toteudu koskaan.
http://www.youtube.com/watch?v=jZnrP39ZnJQ
Minä en odota enää yhtään mitään.. Sen vain tiedän ettei tänne kannata hirveästi kirjoitella omista asioista.. Vaikka miten tuntuisi.. Kaikelle on kuitenkin syynsä, pahalle olollekin.
Mutta.. Eipä ole myöskään kuvitelmia jostain ihanasta ja hyvästä maailmasta.. Koska se ei ole sellainen. Ikävä kyllä.. Minulla oli aiemmin paremmat ajatukset ihmisistä ja maailmasta. Mut ne muuttuivat kaiken myötä. En pidä siitä mielikuvasta mut en pysty sitä enää muuttamaan. Voi olla et näin ehkä liian paljon pahaa..
Tuurista en niinkään puhuisi.. Ei taida olla siitä kyse. Vaan jostain muusta. Mut se siitä. En jaksa ajatella enää..
t. nainen joka ei näille palstoille enää palaa.. viime viikon perjantai oli hyvä opetus siitä miten eläminen oikeassa elämässä on kannattavampaa..