santiagosta puerto plataan millä?

siinähän se kysymys tulikin:)
2256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

bussilla bussilla.. ei taida olla ku 40 kilsan matka:) koska olet menossa dominikaaniseen?

Äänestä

Caribe toursin ja Metron bussit kulkevat tuota väliä päiväsaikaan ainakin kerran tunnissa.Molemmat ovat hyviä ja luotettavia bussiyhtiöitä,joilla erittäin hyvin ilmastoidut ja mukavat bussit. Bussilla matkustaminen on myös erittain halpaa,tuo väli varmaan nykytaksoilla noin 2-3e.Aikataulut löytyy nettisivuilta ainakin espanjaksi. Taksillakin tuon matkan toki pääsee,mutta turistia osataan myös rahastaa näistä taksipalveluista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohikulkija4 kirjoitti:

siinähän se kysymys tulikin:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu