että tuntuu, kuin tämä olisi se suuri mahdollisuus, mitä elämässä tulee varmaan jokaiselle vastaan, jos ei sokea ole... (heitä väheksymättä ja on heilläkin omansa) ja tähän tartteis nyt sellaisen ääninäytteen, jota ei ole saatavissa... mutta kuitenkin vähän niinku tunne, että THIS IS IT!! mutta vaikka ei olisikaan, niin jokatapauksessa haluan ottaa selvää ja olla ylpeä ja kiitollinen siitä, mitä sitten tulenkaan saamaan! naiselle tää ja hauskaa iltaa myös!
haluaisin yrittää
viestitttää sen
7173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olispa mulle mutta iltoja myös sinne!
Hauskaa iltaa sinnekin. Otetaan selvää juu kaikesta...
Hyviä iltahetkiä myös eräälle komealle miehelle,joka on vienyt mun sydämen kokonaan :)
Jos tämä olisi minulle sanoisin samoin, että otetaan selvää tästä vielä. Aika ei ole pahin vihollisemme. Olen kärsivällinen ja odotan mitä tuleman pitää.
ihme kun ei haju-näyte...Tuo kuulostaa, kuin joltain otteelta Uuno Turhapuro- ohjelmasta.
viestistäsi. Saman suuntaisesti ajattelen itsekin. Ilta tosin vierähtää erästä ihanaa miestä ikävöidessä.....mutta meneehän se niinkin.
Onnea vaan yritykselle ja mukavaa perjantai- illan jatkoa sinne!