Olen pahasti ihastunut suhun vaikkei sitä uskois vietä ihana viikonloppu.
Hannu
Ei minna
40122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Niin minäkin suhun vaikkei sitäkään uskoisi.
sullekin, joku vaan.
jaksaa ja jaksaa ja jaksaa. yhelle sano hyvästit päivällä mutta naisia riittää ..
pelle.
Tarkoitin että vaikket sitä uskoisi :)
niin minäkin :)
Eiköhän suomessa ole hannuja vähän ennemmänkin kuin yksi :D
mutta näillä palstoilla vain tämä yksi joka on takiaisena naisen kuin naisen kimpussa._
ja hymppari kulkee mukana.
Niin olet. Takiaisia on vaikea irrottaa, mistähän se johtuu?
sovitaan että se on hän.
SANOS MUUTA SINÄ SE OOT SEMMONEN TAKIAINEN TÄÄLÄ SIVUILLA ET SUSTA KU VIÄ PÄÄSTÄS EROON NIIN JO OLIS HELPPOO. MISTÄHÄN TOSIAAN JOHTUU ETTÄ AINA SITÄ HANNUA METSÄSTÄT.
hyvä tyttö itsellesi, aloitat aamuisin puol seiska ja koko päivän jahtaat mistä löytyisi pientäkin viitettä tiettyyn miehen kirjaimeen ja haukut ja sotket ja sekoilet joka ketjun piloille. jos tämä tietty kirjain on saanut sinut noin pahoin vammaiseksi niin hae jo ihmeessä apua, sitä löytyy aivan varmasti. tai ole rohkea ja selvitä asiasi kyseisen henkilön kanssa face to face niin pääset eroon näistä päähänpinttymistäsi.
että vaikka kommentoi niin se ei tarkoita että tuntee täällä ketään._
sovitaan vain.
no nii hande ny oot sit sitoutunu ap hen ==)))..
ok.
edes tiedä mitä sana meinaa kun kaikki mitä haluu on temmellys yötä päivää täälä naisten kanssa.
ok.
niin oma uskottavuus ja luotettavuus ainakin menee näin.
Et uskoisi todeksi ja en minäkään...En ymmärtä yhtään, mistä tässä loppupeleissä on kysymys. En tiedä enää itkeäkö vai nauraa.
Jännä miten et itsestäsi tunnista tuota takiaisilmiötä?
Suomen Hannut kiittää asiallisesta kommentistasi. Erityiskiitos myös Suomi24-ylläpidolle, joka ei poikkeuksellisesti tällä kertaa poistanut Hannu-myönteistä kommenttia foorumiltaan.
Hän sanoi tänään minulle jotakin niin kaunista että oksat pois..... ne olivat hänen todellisia kauniita ajatuksiaan..
niin minäkin "sanoin" hänelle jotain, jota tarkoitin todella. Se tuntuu vaihteeksi hyvältä.
on sitaateissa niin silloin ei ole sanottu yhtään mitään.
se voi kertoa myös sanomisen muodosta.
sanottu täällä ei kelleen.
Olen roskapostirobotti.
............................................................................................... .
Jos on tunteita niin älkää tahratko niitä joutavalla.
Tunne toista ihmistä kohtaan on niin suuri asia että sitä ei kannata pilata pienellä.
Kannattaa toimia aina niin että pystyy milloin hyvänsä katsomaan toista silmiin suoraan ja rehdisti ja niin että on ollut aina luottamuksen arvoinen ja koettanut vain kasvattaa myös toisen luottamusta itseensä.
Arvostus ja kunnioitus, ne osoitetaan toista kohtaan aina, myös näillä sivuilla.
Jos niin haluaa, se on aina vain ja ainoastaan itsestä kiinni.
siis jokaiseen sanaasi.
Totta puhut. Joskus vain on niin, että osuu kohdalle kaksi ylpeää ja ennakkoluuloista...se on peliä siihen asti kunnes toinen taipuu.
tietenkin yhdytään.
minäkin uskon.
jokaiseen hänen sanaansa. Viisasta puhetta.
kaiken saa lopulta pilattua niin kovin pienellä ja kun usko ja luottamus kerran menevät
niin niitä on enemmän kuin vaikea saada takaisin jollei sitten mahdoton. Jokin pieni
ajatus kaivertaa aina takaraivossa .
se on sama kuin tämän h tykkäämiset. ei yhtään enempää.
Eiköhän tätä samaa soppaa ole täällä keitetty ja syöty aina porukalla. Loppujen lopuksi leikin nimi on vain kirjaimet. Ei yhtään enempää eikä vähempää. Joku nakkasi keittoon aineksia enemmän joku vähemmän, mutta jos se oli jollekin elämää suurempi makuelämys tai karvas kokemus niin muistakaa nyt hyvät ihmiset kyse on aina illuusiosta, pelkkää H:ta, K:ta M:ää P:tä jne. Kaikki mikä on irl. se ratkaisee.
Paitsi kyllä ne Minna ja Hannu ihan kokonimellä täällä esiintyi. Eriasia oli sitten nämä ei Minna ym... :D
ei kyllä se oli 'ei minna' koko ajan. Iteppähän soppansa alulle laittoivat. Mä lähden ny, se on moro :p