Kalajoella menoo?

Eli ollaan 4kpl 15v poikia ja ollaan kalajoella 18.-20.7.

kertokaas onko siellä mitään tekemistä tuolloin tai onko kukaan paikallinen halukas tarjoamaan meille mitään kiintoisaa ;);)
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sen verran vielä että jos löytyisi isomunaisia saman ikäisiä poikia
joiden kanssa voitais rakastella pitkään ja hellästi.

Äänestä

no jos ei löydy niin pitää käyttää liukkarit ite saatana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


just se kirjoitti:

Eli ollaan 4kpl 15v poikia ja ollaan kalajoella 18.-20.7.

kertokaas onko siellä mitään tekemistä tuolloin tai onko kukaan paikallinen halukas tarjoamaan meille mitään kiintoisaa ;);)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu