En voi ikinä kertoa sulle, miten paljon sua rakastan. Aina kun näen sut, niin jaksan taas. Sä tuot valoa mun elämään. Eilen oli mun elämäni paras päivä, sain olla sun seurassa pitkään ilman muita. Mä nautin sun seurasta aivan valtavasti. Kiitos että oot olemassa. Älä ikinä muutu, ethän?!?!
Vaikeeta!!!
Peter von Bach
7349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi et voi kertoa??
se on kiinni voitko kertoa.
Aloittaja,oletko mahdollisesti se mies jota mä rakastan,jos nimesi alkaa A kirjaimella ja nimessäsi on 3 kirjainta? Munkin mielestä eilinen oli elämäni paras päivä.Mä myös nautin sun seurasta suunnattomasti.Kiitos sulleki että oot olemassa ja en muutu :) Voi kun me kaksi olisimme voineet pusutella eilen :)
Sori 2 2, ei osunut. Jätän rakkaudentunnustukseni kertomatta, koska tuhoaisin liian monta elämää siinä samalla. Parempi että elän itse ilman rakkautta kuin tuhoan muiden elämät, ehkä jopa rakastamani naisen.
Voithan kertoa... ethän voi koskaan tietää mitä sen jälkeen tapahtuu vai haluatko elää yksin kuitenkin? vai oletko itse varattu?
tämä olisi ollut minulle, mutta me emme eilen nähneet, samanlaisia tuntemuksia on minulla häntä kohtaan,,aurinko paistaa, aina kun hänet näen, tai juttelen, tuli taivaalta, vaikka tiilikiviä päälleni..
nainen haluaa nauttia susta, rakastella sua, etkö antais hänelle nautintonsa, edes kerran?