Mika Häkkinen

hei, iltalehti kertoo että mika häkkinen täyttää 45 v syksyllä. onko tää mikan timmi vartalo nyt niin ihmeellinen.mun äijä on 62v ja on ikäänsä nähen paljon timmimmän näkönen, ku tää julkkis ,jos kuvan haluaa 62v. niin iltalehti ottakoon yhteyttä myös muihin ,et vois verrata
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketään ei todellakaan kiinnosta sun miehes vartalo.

Äänestä
  • Minkku on koominen hahmo. Kirjoittaa maagisesta miehestään Tinkusta(?).

    Hoidon paikka.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


minkku kirjoitti:

hei, iltalehti kertoo että mika häkkinen täyttää 45 v syksyllä. onko tää mikan timmi vartalo nyt niin ihmeellinen.mun äijä on 62v ja on ikäänsä nähen paljon timmimmän näkönen, ku tää julkkis ,jos kuvan haluaa 62v. niin iltalehti ottakoon yhteyttä myös muihin ,et vois verrata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu