pelottaa se myös, jos joskus olisit vierelläni, alkaisn palvomaan sinua... mitä kaikkea se sisällään pitääkin.
Pelottaa
turtunutkolli
8249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
no avaas vähän mitä kaikkea olisit valmis vuokseni tekemään ja vinkkinä olen sitä mitä mulle olet..
rakkaus pelottaa..mulle vois käydä samoin.gurmijau
palvot ainakaan enemmän kuin minä sinua ;D
Tiedätkös mies, että minä oikeasti olen ihan myyty samantien, kun edes vähän sitä huomiotasi saan. Vaikka olisin ollut kuinka huonolla fiiliksellä, niin kun sinä minua huomioit edes vähän, niin olen maailman onnellisin nainen! Kaikki huolet pyyhkiytyy mielestä saman tien. ...enkä edes ole vielä kovin paljon tätä huomiota saanut....mitä se sitten olisikaan, jos vierelläsi olla saisin. Kulkisin varmaan naama messingillä aamusta iltaan...no ei hassumpi ajatus sekään näin asiakkaita ajatellen ;)
jos mua rupeisit palvomaan niin mä lopettaisin sen touhun kyllä aika nopeasti alkuunsa.
Viereesi kyllä haluaisin, jos siis olet mun hän.....
tietää? No kerrompa kuitenkin. Se taitas mennä puolesta ja vastaan ;).
kunhan et jää nalkkiin..
Mä olen monesti miettinyt sitä, miltä tuntuisi jos voisi aamulla herätessä katsoa häntä silmiin. Se tuntuu ajatuksena aika sykähdyttävältä. Kaikkein "häiritsevintä" on kuitenkin ajatus siitä, että saisi illalla katsella hänen riisuutuvan... :) Tai aamulla pukeutuvan... En varmasti koskaan kyllästyisi siihen näkyyn. Hänen kehon mittasuhteet on täydelliset. En pysty edes kuvittelemaan kuinka aamuaurinko osuisi hänen iholleen ja piirtäisi kehon muotoja. Ei vaan voi kuvitella sellaista, liiallinen ihanuuden ylikuormitus aisteille.
Ja että vielä pitäisi yrittää hieman peitellä häneltä sitä hänen omaa ihanuuttaan ettei hän heti tietäisi, että silmäni tahtoisivat syödä häntä ja mitä kaikkea muuta ajatuksissa pyöriikään kun hän on lähettyvillä... :)
Nyt kiellän itseäni ajattelemasta tätä ettei mene ihan haaveiluksi ja iltatoimet sekaisin :)
Ei tarvi palvoa. No, tämä ei ollut mulle kuitenkaan. Puhutaan mielummin molemminpuolisesta kunnioituksesta, olet kenen kanssa tahansa. Mitäpä siinä, normaali elämää.