työtä ei pidä koskaan arvostella sellaisten ihmisten, jotka siitä ei tiedä. Äiti on aina äiti, ja tekee lastensa eteen parhaan. Varsinkin yksin lasten kanssa jäänyt äiti on kovilla, ja häntä on helppo satuttaa, siksi he ovatkin hyökkäyskohteena.
Se joka ei osaa arvostaa äidin työtä, ei arvosta mitään muttakaan, ei edes itseään.
Se joka ei osaa arvostaa äidin työtä, ei arvosta mitään muttakaan, ei edes itseään.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hahahaaaa, vit-tu mitä tän kaltaisia Lissumaisia aloituksia täällä viimeaikoina ollutkaan!!! Täytyyhän se itse kehua, kun muualta sitä ei tule!
Sääli että sun äitis ei onnistunut sinun kanssasi. En usko että kukaan äiti haluaisi kaltaistasi lasta.
Ohhoh :D Mistä sä mitään tiedät musta tai mun äidistä? :D:D ihan naurattaa kun jaksat heilua täällä hullunlaulla ja kirjoitella joka viestiketjuun älyttömiä samaa hokemaa ja aloitella säälittävillä otsikoilla?! Olet sairas kun jaksat hokea alituiseen samaa! Tai...jos sä oot S24:lla töissä? Siinä tapauksessa ymmärrän 24/7 täällä heilumisen ;D .... Muussa tapauksessa olet täysin Kellokosken tavaraa!
Vittu sä oot pelle!
Ensin kirjoitat miten äitien tekemää työtä ei pidä koskaan arvostella, ja heti seuraavassa viestissäsi kirjoitat "sääli ettei sun äitis onnistunut sinun kanssasi".
Oot sä lissu idoottien idiootti!
Mä voin ainoastaan kiittää ja kehua omaa äitiäni, joka teki mahtavaa työtä minua kasvattaessaan. Rakastan häntä yli kaiken. Kiitos äiti