tämä on varmaankin oikea foorumi???
Eli mistä löytyy tasokkaimmat xxx-kuvat?
tämä on hyvä päivä tumputtaa...
Eli mistä löytyy tasokkaimmat xxx-kuvat?
tämä on hyvä päivä tumputtaa...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tuohan riippuu ihan siitä millaisesta pornosta pidät. Pornoa löytyy monenlaista ja moneen menoon. Hyviä pornovideoita mm. osoitteissa
www.youporn.com
www.redtube.com
www.tubegalore.com
www.tubegalore2.com
www.askjolene.com
ja listaa voisi jatkaa loputtomiin. Mutta hyviä runkkuja aloittajalle!
Windowsilla ei sitten alan sivuilla asioida! Imee viruksia kuin Jenna Jameson patukkaa :D
Eli Windows-luuserien on syytä ostaa DVD:nä videonsa, me muut katselemme netin kautta ilmaiseksi mitä haluamme :D
Vai mitä Fede?
En tiedä millä paskoilla linuks käyttäjät surffailevat pornosivuilla kun viruksia pukkaa, surffailevat varmaan jollain reijällisillä tubuttimilla, mutta Windowsilla ja IE:llä voi mennä turvallisesti ihan mille tahansa weppisivulle mitä netistä löytyy.
http://aijaa.com/m9viBV
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10785632#comment-0
Fed, sinänhän et ole windows herrasmiehenä koskaan mitään pornoa nähnytkään saati sitten oppinut ikinä kulliasi käsittelemään muuta kuin kuseskelua varten. Porno on teiltä windows-kristityiltä kielletty, sehän on teidän Räsäskirkkonne mielestä syntiä. Seksi on hirmuinen synti kirkon mielestä.
Sinä et tiedä minusta yhtään mitään vajakki.
Kyllä minä uskon että katot pornoa mutta en usko että tiedät tietoturvasta paljoakaan.
Et ole vieläkään vastannut pitääkö Windows poistaa kun siinä ollut nyt pahempia turvaongelmia kuin Javassa.
Ethän sinäkään ole kertonut yhtään haittaohjelmaa joka tarttuisi Windowsiin.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10785632#comment-0
http://en.wikipedia.org/wiki/Code_Red_(computer_worm)
Tuo esimerkiksi tarttuu päivittämättömään Windows 2000:n, eli Windowsiin on mahdollista tehdä itsestään tarttuvia haittaohjelmia.
Tuollaiset ei kelpaa
"..patch had been available a month earlier."
Mitä sitten? Suurin osa viruksista on sellaisia että päivitys on tehty jo.
On niitä nollapäivähyökkäyksiäkin olemassa Windowsiin: http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Aurora
Olen tänään vetänyt tassuun ihan ilmaiseksi jo 9 kertaa. Aikuisviihde on hyvää ja terveellistä ajanvietettä ja kylläpä seisoo tissejä ja kiimavittuja katsellessa kyrpä.
Onpas linukshihhuleilla kummalliset harrastukset. Kannattaisiko asentaa toimiva Windows tietokoneeseen, niin jospa se järkikin siitä palautuisi
koskas sellainen on kehitetty ja mistä sen saa ja minkä nimisenä?
Lähimmästä ATK-alan kaupasta tai marketistä. Katsot, että sen tietokoeen käyttöjärjestelmänä on Window!
Kiitos kaikille asinatuntijoille - olitte suuri apu
tiesin, että täältä löytyy 'alan ammattilaisia'
hyvää päivänjatkoa