Kestääkö mk23

7113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En usko, siinähän lukee että erityisesti metalliluistisille...

Äänestä
  • Noi on ihan samaa tavaraa molemmat! Osta jotain green gassia heikompaa.

    Äänestä

  • ahlamsahlam kirjoitti:

    Noi on ihan samaa tavaraa molemmat! Osta jotain green gassia heikompaa.

    Osta sitä begadi lighttia, sitä hfc1234a tjsp.

    Äänestä

  • UPDATE_10283219 kirjoitti:

    Osta sitä begadi lighttia, sitä hfc1234a tjsp.

    Maruin mk23 voi tunkea ihan mitä tahansa airsoft kaasua ilman, että aseen hajoamista tarvitsee pelätä.

    Äänestä

  • zakkez kirjoitti:

    Maruin mk23 voi tunkea ihan mitä tahansa airsoft kaasua ilman, että aseen hajoamista tarvitsee pelätä.

    Hienosti lainasit nimimerkkiä oikealta virittäjältä.

    Äänestä

kyllä noi maruit on aikas kestävii, jos on siis nbb versio. red gasi ei tuota mitään ongelmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kestääkö vai ei kirjoitti:

Kestääkö marui mk23 http://www.milgear.fi/fi/product/protech-green-gas-kaasu-400-ml-pll/4514 tollaista kaasua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu