poikaystävä yllätti..

kiimanen tyttö

Minä olen 15 vuotias tyttö , minulla on poikaystävä , jonka kanssa harrastamme seksiä vähintään kerran viikossa. Olen kuitenkin hankkinut erittäin kookkaan dildon sekä vibran ja anustapin.. Tänään työnsin dildon pilluuni ja huusin ilosta, siinä sitten aloitin erittäin voimakkaan edestakaisen liikkeen kunnes poikaystäväni ryntäsi huoneeseen ja kysyi "haluatko oikeata kalua minulta vai aiotko nussia tuon muovipalan kanssa?" Minä olin ihan alasti siinä sängyllä joten minulla ei ollut muuta mahdollisuutta kuin ruveta hänen kanssaan hommiin. Hän alkoi riisua paitaansa, sitten vedin hänet päälleni sängylle ja hän alkoi jo riisua housujaan samalla kun suutelimme kiivaasti. Jonkin ajan kuluttua näin hänen erittäin suuren kalun joka oli jo valmiiksi juhlakunnossa, valehtelematta se oli varmaan yli 20 senttiä pitkä ja ympärysmittaakin oli ehkä 13-15 senttiä. Otin hänen peniksensä käteeni ja aloin nuolla sitä. Hetken nuolemisen jälkeen hän huusi "NYT MINÄ TULEN!". Kun nuolin hänen mällejään naamaltani suuhuni, hän alkoi viemään kaluaan kohti minun kiimaista ja kosteaa pilluani. Minä asettelin sen sisään ja hän aloitti nussimisen , minä huusin kovaan ääneen "KOVEMPAA, ÄLÄ LOPETA!" Sitten hän laukesi uudestaan, mutta tällä kertaa minun sisälleni ja hän otti kalunsa ulos ja sperma valui pitkin reisiäni ulos pimpistäni. Sitten molemmat pukeutuivat ja poikaystäväni lähti kotiinsa. Olimme vähällä jäädä kiinni, koska kun poikaystäväni avasi oven niin äitini tuli kotiin!

Mitä piditte tämä oli ensimmäinen kirjoittamani tarina:)

15

13651

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      ...PASKA!!

      • Anu.S.Tappi

        Tänään työnsin dildon sekä vibran ja anustapin pilluuni. Jonkin ajan kuluttua näin erittäin kookkaan äitini juhlakunnossa. Hän alkoi erittäin voimakkaan edestakaisen nussimisen. Otin poikaystäväni anustapin suuhuni ja poikaystäväni alkoi nussia kiivaasti paitaansa. Sitten hän laukesi pitkin reisiäni. Minä asettelin äitini alasti sängylle ja aloin nuolla pilluani.


    • ....

      meh...

    • :((

      Mul ei oo tyttöystävää ;((

    • HAAHAHAH

      mite ympäryysmitta voi olla 13 cm? hyvä jos joidenkin pituus ees on 13! :D kelaany mikä kattilakokone! Iha ok mut LYHYT! :D

      • 14cm

        Nyt en tiedä ymmärsinkö mutta mielestäsi 13cm ympärysmitta on paljon? 11cm on muistaakseni keskiverto joten ei se nyt niin iso ole.


    • 1+1

      Et tainnut koskaan olla matikantunnilla HAAHAHAH. Muutoin tajuaisit, mikä on ympärysmitta. Noin käy kun halkaisija ja ympärysmitta sekoittuvat. Hävettääkö?

    • No jaa.

    • Pidän kovasti. Kirjoita lisää. Ehkä sellainen jossa joku kolmas tulee mukaan.

    • nauraa

      mitä sä sitten teit kun heräsit siittä unesta

    • höpölästi

      Kasva aikuiseksi ennen kuin yrität kirjoittaa asiasta, josta et tiedä. Tai ainakin opiskele kirjoittamista, ei siis mekaanista vaan sisällöllistä.

    • maalaiskollo

      no kyllä mulla ainakin on ympärysmitta just ton 13cm..terskan juuresta mitattuna..

    • YÄK

    • yleensä ei nuolla ei kyrpä ei vittu ei mitää seksiin liittyvää.

      eka kerta on anteeksi, en ymmärrä, mitänyt, satutinko, miksi itket..

    • kokenutjj

      tosi surkea yritelmä, kasva aikuiseksi

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      46
      2284
    2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      93
      2018
    3. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      91
      2000
    4. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      1747
    5. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1721
    6. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      492
      1552
    7. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      2
      1530
    8. Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?
      Lieksa
      49
      1370
    9. Mistä juttelit viimeisen kerran

      Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
      Ikävä
      76
      1268
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      37
      1265
    Aihe