Auta mies

mä en saa lipaston laatikkoa auki? Jumissa on alalaatikko
5126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sano milloin ja missä!

Äänestä

että "ha jaaa" ja potkaset sitä kerran

Äänestä

Kannattaisikohan soittaa, saattaisi tullakin.

Äänestä

Anna reilupeli. Odotan. Ei mitään vilunkia... Muuten luuseri ei kestä mahdollista häviötä.

Äänestä
  • Ei tule riitaa lipastosta.Kiitos vastauksista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jumissa on kirjoitti:

mä en saa lipaston laatikkoa auki? Jumissa on alalaatikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu