Moro!
Löytyykö ko. pyörän omistajia palstalta,tai muuten kokemusta omaavia?
Olis aikomus hankkia midsize-cruiseri,ja kovasti kiinnostaa XVS950.
Tietääkseni XVS1100:n myynti päättyi n.v2010 ja voi olla että niitä on vaikea
löytää käytettynä - haluttu peli kun on.Tuossa 950:ssä on ilmajäähdytteinen motti,
jonka teho ja vääntö kestävät vertailun Kawaan ja Suzukiin.Lisäksi on levyjarru takana ja belt-veto.Nuo asiat miellyttävät,eikä ulkonäkökään ole hullumpi.
Nettimotossa on muutama XVS950 kaupan eli kovin yleinen ko. pyörä ei ilmeisesti ole? Kertokaapa omista kokemuksista tuosta pyörästä!On kova kiinnostus XVS950:stä kohtaan.
XVS950A
2
610
Vastaukset 2
- yäkyäk
Tarjontaa on käytetyistä vähän koska on niin ruma jotta myyntimäärät olleet pieniä muihin verraten,edes hinnanlasku ei kauppaa juuri lisännyt,muuten luulisi olevan ihan soiva peli , itse en kyllä huolisi.
Mennyt jammulla nuo customit mettään,aivan kuten tuo 1300cc joista tarjontaa sitten riittääkin,edullinen kun on koska siinä on myös vikansa......- bbf
Joo,kyllä 650 ja1100 Dragu ovat ulkonäöllisesti hienoja - tuntuu
että kehitys on mennyt takaperin näissä uusissa malleissa.Käytetty
1100-Dragu on haluttu, ja 650:set tulevat vaihtoon ehkä kokonsa
takia:usein emäntäkin haluaa(uskaltaa)kyytiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052730Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss5011644- 831344
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2961298- 58913
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E66792- 35705
- 48704
- 46694
- 32683