hauiksen ympärysmitta

Itelläni on 33cm
13901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Oon 13w tyttö ja mul on 27cm.

Äänestä
  • Pituus 182 paino 72 (melko kevyt) hauis on noin 34 ja forkku(ranteen ja kyyrärpään välissä oleva) 29.oon mielestäni melko hoikka mut tuskin tohon hauikseen paljo läskiä mahtuu ku oon noin kevyt pituuteen nähen.

    Äänestä

18v mies ja 43 cm.

Äänestä
  • 16v ja 36cm

    Äänestä

Oon siis 14v poika

Äänestä

Entäs pohkeen ympärysmitta?

Äänestä
  • 37cm

    Äänestä

37cm pohje

Äänestä

Itsellä joku 34cm hauis ja 42cm pohje :)

Äänestä
  • Miten voi olla noin iso ero?

    Itselläni hauis 43 cm, pohje 41.5 ja reidet 66-70 cm.

    Äänestä

33 senttii tiukkaa habaa. No joo mä nostelen mun mutsin kaa painoi himassa samalla ku seki treenaa.

Äänestä

Tyttö 17v
Hauis 25cm
Pohje 32cm
Jjoo en oo mikää habailija..

Äänestä

16v poika

pituus 177 paino 75kg
-olkavarsi 36,5cm
-Rinnanympärys 109cm
-vyötärö 78cm
-reidet 62-63cm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fhvd kirjoitti:

Itelläni on 33cm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu