Iiläinen unkarissa

Kiinnostunut

Muistaako kukaan kuka oli tuo henkilö iiläinen.
joka on unkarissa ja joka pitää siellä lomapaikkaa

4

194

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iiläiset on turskia

      Iiläinenkö unkarissa ja hah. Iiläinenhän ei kykene menemään kärkkäistä tai olhavaa kauemmas. Jos joku iiläinen on ollu unkarissa niin se ei ole ollut ainakaan alkuperäinen iiläinen.

      • mukavaa päivää

        Missä lasitynnyrissä sinä oikein elät? Tiedän paljon entisiä iiläisiä, jotka asuvat ja elelevät maailmalla. Pari entistä koulukaveriani asuu australiassa, yksi usassa, jne.


    • turskako?

      MIKÄ HELVETIN PAKKOMIELLE tällä yhellä isännällä näistä iiläisistä on?lääkitys vähissä kuulostaa olevan.painu v-uun täältä palstalta jos et kykene asiallisempaan keskusteluun.Mitä traumaasi palvelet kun täälä kuitenkin pasteeraat?Hae ihmeessä kaltaistasi ja mieleisäsi seuraa muualta kun noin ahdistaa.suosittelen.munaton.

      • Idiootti Iiläinen

        Annahan olla hyvä ihminen. Tiedä vaikka olisi turskahenkilö entinen ( tai nykyinen ) Iiläinen, joka kärsii heikosta itsetunnosta ja vieläpä häpeää omaa Iiläisyyttään. Minkä me sillä voimme , jos ihmisellä on paha olla. Itselläni aina silloin tällöin on. Johtuu varmaan ylipainostani, juoppoudestani ja kalamaisesta ulkonäöstäni ja siitä , että olen Iiläinen.. Mutta sillehän te , ette voi valitettavasti mitään.. :-))


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      539
      4609
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      3701
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      284
      2342
    4. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      482
      2211
    5. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      88
      1555
    6. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      114
      1497
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      157
      1403
    8. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      64
      1321
    9. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      70
      1313
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      84
      1164
    Aihe