Kertokaa miten voin kiduttaa tyttöi?

Oon siis kiusattu poika ja haluaisin kostaa kiusaajilleni jotka ovat tyttöjä. Olemme suunnilleen samanikäisiä ja he tulevat aina päälle hakaten arkoihin paikkoihin,haukkumalla ja tekemällä jekkuja.

Heitä kiinnostaa eniten munani ja se, että huudan tuskasta ja anon armoa. He pitävät siitä, että voivat sitoa minut ja nolata. Asun heidän lähellään. JOudun siis sietämään heitä koulussa ja vapaa-ajalla.

Miten voin iskeä takaisin? He osaavat olla nöyryyttäviä. Heitä on yhteensä neljä. Inhoan eniten sitä kun he menevät piiriin ja jään keskelle. Sitten he lyövät minua vuorotellen. Mahaan, nivusiin, munille, perseeseen jne.
13739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Pyydä jumalaa kostamaan.

Äänestä

opettele kestämään kipua. esim. jos ne lyö mahaan jännitä vatsa lihakset niin se lyönti ei tunnu missään. ja oletkos kuullut että lyöntejä ja potkuja voi torjua tai ottaa vastaan niin että se satuttaa vastapuolta eli lyöjää. sitten on erillaisia väistöjä ja lukkoja (esim. ranne- ja kyynärvarsi lukko). lisäksi hermopisteitä käyttämällä saa aikaan suunnattomasti kipua omat suosikkini ovat sappi5 ja sappi8 joilla saa vastapuolen polvilleen pelkällä etusormen ja peukalon yhteis kosketuksella toiseen käteen. tosin pelkkä peukalon kosketuskin vastapuolen etusormen ja peukalon valiseen hermoon voi joillekin olla sinänsä jo kivuliasta. muttajos aijot käyttää tätäkään kannataa hankkiutua jollekin judo tunnille. sille oppii paljon muutakin.

Äänestä
  • en tosin kehota ketään lyömään mutta... voimalla voi tehdä asioita mutta lähes saman loppu tuloksen saa ilman että tekee mitään, ilman että sanoo mitään. seisot vain ringin keskellä otat kaiken vastaan se on yllättävän kivuton keino jos itsellä kunto ja itsehillintä riittää.

    Äänestä

Koske arkoihin paikkoihin ja jos se ei toimi näytä moloa ja jos sekään ei toimi sano näin : vähän lujempaa ens kerralla

Äänestä

Nää on kivoja nää pervosetien kirjottamat seksifantasiat täällä.

"Heitä kiinnostaa eniten munani ja se, että huudan tuskasta ja anon armoa. He pitävät siitä, että voivat sitoa minut ja nolata. Asun heidän lähellään. JOudun siis sietämään heitä koulussa ja vapaa-ajalla.

Miten voin iskeä takaisin? He osaavat olla nöyryyttäviä. Heitä on yhteensä neljä. Inhoan eniten sitä kun he menevät piiriin ja jään keskelle. Sitten he lyövät minua vuorotellen. Mahaan, nivusiin, munille, perseeseen jne."

Äänestä

Mikset vaan sido yhtä niistä ja pane sitä! SE ON OIKEE TAPA!

Äänestä

Potkase niitä jalkoväliin ja purista niiden rintoja. Rinnat ovat aika herkät, ja niiden runtelu saattaa aiheuttaa aikamoista kipua. Jalkoväli on myöskin arka paikka.

Äänestä

perusta jengi niiku mää tein jenggi jenggiä vastaan niin se ois ainaki reiluu

Äänestä
  • Opettele ensin kieli ja tule sitten vasta lässyttämään jenggiläinen. Heh heh. Ei kannata niin uhoilla voi pieni musta nenä tulla helläksi.

    Äänestä

Tosiaanki PURISTELE tyttöjä TISSEISTÄ ja voit myös lyödä / potkia pimppejä

Äänestä

Ota jokast tytyy kohti lukkopihdit ja nänniin laitat ne

Äänestä

Tapa ittes

Äänestä

Kuule oon 13wee tyttö ja pidä sää vaa meistä näpit irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiusattupoika98 kirjoitti:

Oon siis kiusattu poika ja haluaisin kostaa kiusaajilleni jotka ovat tyttöjä. Olemme suunnilleen samanikäisiä ja he tulevat aina päälle hakaten arkoihin paikkoihin,haukkumalla ja tekemällä jekkuja.

Heitä kiinnostaa eniten munani ja se, että huudan tuskasta ja anon armoa. He pitävät siitä, että voivat sitoa minut ja nolata. Asun heidän lähellään. JOudun siis sietämään heitä koulussa ja vapaa-ajalla.

Miten voin iskeä takaisin? He osaavat olla nöyryyttäviä. Heitä on yhteensä neljä. Inhoan eniten sitä kun he menevät piiriin ja jään keskelle. Sitten he lyövät minua vuorotellen. Mahaan, nivusiin, munille, perseeseen jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu