MÄ rakastan rainbowdash120:tä miä mun pitäs sanoo sille!!??

otsikko
9102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

säälittävä ponirunkkari, susta ei tykkää edes mutsis

Äänestä
  • mun mutsi on tänne tullu huutelee haista paska mw3 runkkari

    Äänestä

Nice try, ponitrolli. En mene halpaan.

Äänestä
  • Ei oo trolli!!!

    Äänestä

pliis auttakaa!!

Äänestä

Onks kik? :D

Äänestä
  • On mulla kik

    Äänestä

  • iminloverainbow kirjoitti:

    On mulla kik

    kerrokko sen?

    Äänestä

  • UPDATE_10295447 kirjoitti:

    kerrokko sen?

    Mun kik nimi on halikamu laita viestii pliis onn 13v tyttö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iminloverainbow kirjoitti:

otsikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu