Mihin tallennetaan??

Jatkan vielä äskeistä viestiäni,eli onko pelit paras kopioida C-asemalle vai mihinkäs ne tallentaan????? Kyl mä oon tyhmä,mut sori.
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

>Jatkan vielä äskeistä viestiäni,eli onko pelit paras kopioida C-asemalle vai mihinkäs ne tallentaan????? Kyl mä oon tyhmä,mut sori.<

-Jatka sitä keskusteltuasi siellä missä ensiksi kysyit, äläkä avaan samasta asiasta uutta keskustelua uudela otsikolla.

Äänestä
  • Tallenna C - asemalle, mutta luo kansio sille nimellä pelit.

    Äänestä

minne ne asentaa, asenna vaikka sille osiolle / kiintolevylle jossa on eniten vapaata. Tai ihan mihin vain. Kyllä ne sieltä löytyvät;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä1 kirjoitti:

Jatkan vielä äskeistä viestiäni,eli onko pelit paras kopioida C-asemalle vai mihinkäs ne tallentaan????? Kyl mä oon tyhmä,mut sori.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu