En tiedä onko tämä oikea palsta. Mut kuitenkin. Miten reagoida kun mies vaan haukkuu ja vähättelee. Koko ajan on olo että en ole tarpeeksi tai mitään muutakaan kun haukunnan ja huudon kohde. Mitään väärää en tietääkseni ole tehnyt. Mut silti koko ajan mulle huudetaan ja valitetaan. Ja ei. En ole onnellinen tässä suhteessa. Mut lähteminen on helpommin sanottu kun tehty. Huh. Ehkä joku päivä on taas se hyvä päivä.
onneton
onneton minäkin
3201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Varmaan joku narsisti Kill it with fire! No ei :) Jätä sellanen itsetunnoton luuseri
Oot varmasti paljon onnellisempi yksin.
Meitä on parempiakin miehiä muuten.
Mikä kumma siinä on et naiset jää huonoihin suhteisiin? En millään pahalla sano, ihmettelen vaan.
Kuten sanoin. Helpommin sanottu kun tehty. Tiedossa on et pitäis lähteä. Mut jotenkin ei se sit olekaan niin helppoa. Mielelläni ottaisin kunnon miehen.
Eli et osaa olla yksin? Kaikkihan me haluttais kunnon, ihana mies (naiset). Parempi kuitenkin yksin, kuin huonossa seurassa. Et pääse itse kasvamaan huonossa suhteessa.