Terve, ostelin brembon perusjarrulevyt eteen, volvo 850 stw , 106kw , vm.,1995. Olis tarkoitus ostaa satulat ja palatkin, joten onko kellään kokemusta eri paloista. Tämä on loputon suo, kun on mintex, lucasta, ferodoa, remsaa ymym. paljon eri merkkejä ja paljon eri ominaisuuksia. Luin jonkun vanhan TM testinkin(2006 vuodelta) jossa oli osviittaa.. muttamutta, onko teillä suositella mitään erityistä pala merkkiä, mitä siinä on ollut hyvää tai jossain huonoa , minua kiinnostaa kuulla muidenkin kokemuksia eri tuotteista?
Vastaukset 2
- GLT-93
Aikasemmat palat oli edessä Lucas ja takana Bosch, eipä ollu moittimista.Eivät kiljuneet eivätkä sotkenu paljon vannetta.
- Anonyymi
Tottahan Jurid, Textar tai Brembo on kova sana............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???612682- 1191406
- 1361186
- 771114
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk891033Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku22959- 124844
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä28842- 33754
Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19715