jarrupalat volvoon.

pohjolan ferraari

Terve, ostelin brembon perusjarrulevyt eteen, volvo 850 stw , 106kw , vm.,1995. Olis tarkoitus ostaa satulat ja palatkin, joten onko kellään kokemusta eri paloista. Tämä on loputon suo, kun on mintex, lucasta, ferodoa, remsaa ymym. paljon eri merkkejä ja paljon eri ominaisuuksia. Luin jonkun vanhan TM testinkin(2006 vuodelta) jossa oli osviittaa.. muttamutta, onko teillä suositella mitään erityistä pala merkkiä, mitä siinä on ollut hyvää tai jossain huonoa , minua kiinnostaa kuulla muidenkin kokemuksia eri tuotteista?

2

1435

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GLT-93

      Aikasemmat palat oli edessä Lucas ja takana Bosch, eipä ollu moittimista.Eivät kiljuneet eivätkä sotkenu paljon vannetta.

      • Anonyymi

        Tottahan Jurid, Textar tai Brembo on kova sana............


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      234
      2057
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1204
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      1115
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      746
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      706
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      227
      678
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      205
      622
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      475
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      448
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      432
    Aihe