Terve, ostelin brembon perusjarrulevyt eteen, volvo 850 stw , 106kw , vm.,1995. Olis tarkoitus ostaa satulat ja palatkin, joten onko kellään kokemusta eri paloista. Tämä on loputon suo, kun on mintex, lucasta, ferodoa, remsaa ymym. paljon eri merkkejä ja paljon eri ominaisuuksia. Luin jonkun vanhan TM testinkin(2006 vuodelta) jossa oli osviittaa.. muttamutta, onko teillä suositella mitään erityistä pala merkkiä, mitä siinä on ollut hyvää tai jossain huonoa , minua kiinnostaa kuulla muidenkin kokemuksia eri tuotteista?
jarrupalat volvoon.
pohjolan ferraari
2
1432
Vastaukset
- GLT-93
Aikasemmat palat oli edessä Lucas ja takana Bosch, eipä ollu moittimista.Eivät kiljuneet eivätkä sotkenu paljon vannetta.
- Anonyymi
Tottahan Jurid, Textar tai Brembo on kova sana............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1731445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411039Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14660
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21650- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577