Terve, ostelin brembon perusjarrulevyt eteen, volvo 850 stw , 106kw , vm.,1995. Olis tarkoitus ostaa satulat ja palatkin, joten onko kellään kokemusta eri paloista. Tämä on loputon suo, kun on mintex, lucasta, ferodoa, remsaa ymym. paljon eri merkkejä ja paljon eri ominaisuuksia. Luin jonkun vanhan TM testinkin(2006 vuodelta) jossa oli osviittaa.. muttamutta, onko teillä suositella mitään erityistä pala merkkiä, mitä siinä on ollut hyvää tai jossain huonoa , minua kiinnostaa kuulla muidenkin kokemuksia eri tuotteista?
Vastaukset 2
- GLT-93
Aikasemmat palat oli edessä Lucas ja takana Bosch, eipä ollu moittimista.Eivät kiljuneet eivätkä sotkenu paljon vannetta.
- Anonyymi
Tottahan Jurid, Textar tai Brembo on kova sana............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 931301
- 771042
- 46747
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste154697- 54665
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?83633- 36630
Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T15581- 78558
No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29554